KOP PLASTIC CO., LTD

Producent wysokiej jakości PVC Tarpaulin Products

Obroty
Poprosić o wycenę - Email
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Thai
Persian
Polish
Dom

KOP PLASTIC CO.,LTD

Od 2007 roku współpracowaliśmy od ponad sześciu lat i doceniamy wsparcie KOP i doskonałą obsługę posprzedażną. Cieszymy się, że pracujemy z Tobą w tych latach i będziemy mieć pewność, że nasza długoletnia współpraca w przyszłości.

—— Mr Rajesh from Africa

Od teraz jesteśmy nie tylko partnerem biznesowym z KOP, ale też jako przyjacielem od lat. Możemy spotkać się z niektórymi problemami za pośrednictwem współpracy.KOP zawsze może dać mi najlepszy sposób na przybliżenie nas.

—— Mr Jan from Europe

Im Online Czat teraz

KOP PLASTIC CO.,LTD

1 2
KOP PLASTIC CO.,LTD
KOP FACTORY

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności:Producent
Eksporter
Rynek Główny:Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Afryka
marki:KOP
Ilość pracowników:200~300Ludzie
Coroczne wyprzedaże:US$ 10000000 - US$ 20000000
Rok założenia:1995
pc Export:90% - 100%
KOP PLASTIC CO, LTD jest zaawansowanym technologicznie i nowoczesnym producentem i eksporterem integrując rozwój, projektowanie i produkcję plandek PVC i plandeki PVC rozwój wtórny. Od momentu powstania w 1995 r. Nasza firma stale wnosi i pochłonęła zaawansowane technologie w kraju i za granicą, a także opracowała ponad 9 serii wyrobów z tworzyw sztucznych, które zostały sprzedane w Chinach i na całym świecie i są zaufane przez rozległych użytkowników.

Konkurując na rynku ogrzewanym, KOP zawsze nalega na produkty najwyższej jakości. Posiadając wspólną wartość z klientami z ponad 50 krajów, nawiązaliśmy długoterminową i wzajemną relację.

Opierając się na sile nauki i technologii, aby podążać za pierwszym stopniem technologii na świecie. Stale opracowuj i rozwijaj nowe produkty z dziedziny technologii. Tymczasem dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty i najlepszą obsługę, aby zapewnić naszą pozycję lidera w naszym handlu.

Każdy pracownik w KOP zawsze trzyma się rygorystycznego podejścia do pracy. Uważają jakość produktów za ich życie i nie akceptują jednego kawałka produktów niekwalifikowanych, i zawsze stoją na klienta jest korzyść, że 0,1% niewykwalifikowanych środków 100%. Jakość świadomości i odpowiedzialności jest głęboko sadzone w sercu, co gwarantuje Niezawodna jakość produktów w ramach współpracy KOP.

Szczegóły kontaktu
KOP PLASTIC CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Prahuba Wu

Tel:86-571-87114810

Faks:86-571-88269969

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zobacz więcej O nas :   Wycieczka po fabryce   Kontrola jakości